Dieta warzywna

Dieta warzywna pomoże Ci zrzucić nawet do trzech kilogramów w ciągu pięciu dni! Jak powszechnie wiadomo warzywa są nie tylko wyjątkowo smaczne, ale także zdrowe i sycące. Będziesz zaskoczona, że jedząc zaledwie kilkaset kalorii w ciągu dnia nie będziesz czuła w ogóle głodu! Na czym polega ta dieta?

Dieta warzywna
Dieta warzywna pozwoli ci schudnąć i oczyścić organizm z toksyn. Nie możesz jej jednak stosować zbyt długo.

Dieta warzywna może być stosowana jedynie przez osoby całkowicie zdrowe (i tutaj jednak najlepiej pod kontrolą specjalisty). Absolutnie nie mogą jej stosować kobiety będące w ciąży, dorastająca młodzież i dzieci. Ze względu na niską wartość przyjmowanych kalorii warto nie przemęczać się oraz zrezygnować z nadmiernej aktywności fizycznej. Dieta warzywna maksymalnie może trwać kilka dni ponieważ dostarcza organizmowi zbyt małe ilości wartości odżywczych.

Dzięki warzywom oczyścisz organizm z niebezpiecznych i trujących toksyn, poczujesz się lepiej, młodziej i atrakcyjniej jednocześnie gubiąc trochę zbędnych kilogramów.

Jadłospis diety warzywnej

Jak sama nazwa wskazuje istotą tej diety jest spożywanie warzyw w każdej postaci i o każdej porze dnia. Potrawy najlepiej jest przygotowywać poprzez gotowanie na parze, w wodzie bądź pieczenie w folii. Na czas diety zrezygnuj ze słodzonej kawy i herbaty, alkoholu i papierosów. Pij duże ilości wody między posiłkami! Postaraj się też unikać tłuszczów pochodzenia zwierzęcego.

Aby uniknąć efektu „jojo” zadbaj o odpowiednie wyjście z diety. Gdy już schudniesz tyle ile chciałaś, zwiększaj dzienną ilość o około 100 kcal co tydzień. Sporo osób stosuje dietę warzywną regularnie co jakiś czas w celu oczyszczania organizmu ze szkodliwych toksyn i złogów.

Pamiętaj jednak, że zalecanym rozwiązaniem będzie, jeśli podczas diety zostaniesz pod opieką sprawdzonego dietetyka.

Dieta warzywna
5 (100%) 2 ocen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *